31/1/2022 - 6/2/2022
(Week 05)
Public Access
Category:
All
Category: All
Mon
1/31
Tue
2/1
Wed
2/2
Thu
2/3
Fri
2/4
Sat
2/5
Sun
2/6
7:00
7:00-8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää
7:30
8:00
8:30
9:00
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
9:30
10:00
10:00-11:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pasanen
10:30
11:00
11:30
12:00
12:00-13:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Makkula
12:30
13:00
13:00-14:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Hälinen
13:00-14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Heinämäki
13:30
14:00
14:30
14:30-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U15 Ak - Tappara Oranssi
15:00
15:30
15:30-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 - HPK Valkoinen
16:00
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Makkula
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Makkula
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
16:30
17:00
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
17:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U19 Team - Pelicans Ak
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
17:30
18:00
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team
18:30
18:30-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po
18:30-20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team
18:30-20:00
Broilers
Broilers
19:00
19:30
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Haatanen
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
19:30-20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team
20:00
20:00-21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen
20:00-21:30
anki
Anki
20:30
20:30-22:00
anki
Anki
21:00
21:00-21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korkeamäki
21:00-22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ylä-Hemmilä
21:00-22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors
21:30
22:00
22:30
23:00
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Pelicans KK Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
Haatanen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-21:30
Description:
Korkeamäki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
7:00-8:00
Description:
Aamujää
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Makkula
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
PHT
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:00
Description:
Ylä-Hemmilä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Pelicans KK Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
JrP U17 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-20:30
Description:
Mailamimmit
User:
anki
Time:
20:30-22:00
Description:
Anki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Makkula
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-19:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
JrP U19 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:30
Description:
Traktors
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
JrP U11-12 Po
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:30-20:00
Description:
JrP U17 Team
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
20:00-21:30
Description:
Korhonen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Ihalainen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
10:00-11:30
Description:
Pasanen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:00
Description:
Makkula
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:00-14:30
Description:
Hälinen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
14:30-17:00
Description:
Pelicans U15 Ak - Tappara Oranssi
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-19:30
Description:
Pelicans U19 Team - Pelicans Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:00-14:00
Description:
Heinämäki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
15:30-17:00
Description:
Pelicans U11 - HPK Valkoinen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
Mailamimmit
User:
Broilers
Time:
18:30-20:00
Description:
Broilers
User:
anki
Time:
20:00-21:30
Description:
Anki
[Printer Friendly]
Month:
2/2021
3/2021
4/2021
5/2021
6/2021
7/2021
8/2021
9/2021
10/2021
11/2021
12/2021
1/2022
2/2022
3/2022
4/2022
5/2022
6/2022
7/2022
8/2022
9/2022
10/2022
11/2022
12/2022
1/2023
2/2023
Week:
12/13 - 12/19
12/20 - 12/26
12/27 - 1/2
1/3 - 1/9
1/10 - 1/16
1/17 - 1/23
1/24 - 1/30
1/31 - 2/6
2/7 - 2/13
2/14 - 2/20
2/21 - 2/27
2/28 - 3/6
3/7 - 3/13
3/14 - 3/20
3/21 - 3/27
Year:
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Go to:
My Calendar
|
Today
|
Another User's Calendar
|
Search
Current User:
Public Access (
Login
)