November 2021
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(44) 01 02 03 04 05 06 07
(45) 08 09 10 11 12 13 14
(46) 15 16 17 18 19 20 21
(47) 22 23 24 25 26 27 28
(48) 29 30          
January 2022
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(52)           01 02
(01) 03 04 05 06 07 08 09
(02) 10 11 12 13 14 15 16
(03) 17 18 19 20 21 22 23
(04) 24 25 26 27 28 29 30
(05) 31            

12/2021

Public Access


Category:
Category: All
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    01
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

02
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

03
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

04
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry16:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lahti HT

05
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry13:00 - 14:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U13 Tu - K-Espoo EPS

View this entry14:30 - 16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U13 Va - KJT Black

View this entry16:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U17 Team - K-Espoo EPS

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

06 (Week 49)
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

07
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

08
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

09
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

10
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

11
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry12:30 - 16:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

12
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry11:00 - 12:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Tu - HPK Oranssi pienpeli

View this entry12:30 - 14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Va - HPK Musta

View this entry14:00 - 15:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Tu 2 - Tappara Musta 2

View this entry15:30 - 16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Tu - Tappara Musta 2

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

13 (Week 50)
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

14
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

15
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

16
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

17
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

18
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 15:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

19
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

20 (Week 51)
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

21
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

22
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

23
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

24
25
26
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

27 (Week 52)
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro varttuneemmille pelaajille

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

28
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

29
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

30
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

31
   


[Printer Friendly]