September 2021
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(35)     01 02 03 04 05
(36) 06 07 08 09 10 11 12
(37) 13 14 15 16 17 18 19
(38) 20 21 22 23 24 25 26
(39) 27 28 29 30      
November 2021
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
(44) 01 02 03 04 05 06 07
(45) 08 09 10 11 12 13 14
(46) 15 16 17 18 19 20 21
(47) 22 23 24 25 26 27 28
(48) 29 30          

10/2021

Public Access


Category:
Category: All
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        01
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

View this entry21:30 - 23:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Liuksiala

02
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry17:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team - EVU Team

03
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry11:00 - 14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä turnaus

View this entry14:00 - 15:30
JrP U11 Itä
Pelicans U11 Itä - KooVee yellow

View this entry15:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Po - KooVee yellow

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

04 (Week 40)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

05
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

06
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:00 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans EH U20

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:00
anki
Anki

07
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

08
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

09
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

10
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry11:00 - 12:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va 2 - Kisa-Eagles Valkoinen

View this entry12:30 - 14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va - Kisa-Eagles Valkoinen

View this entry14:00 - 15:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U12 Itä Tu 2 - Pingviinit

View this entry15:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Tu - Pingviinit

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lahti HT

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

11 (Week 41)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

12
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

13
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:00 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans EH U20

View this entry20:00 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry21:00 - 22:00
anki
Anki

14
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

15
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U11-12 Po

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

16
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 11:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U9-10 Vä Turnaus

View this entry11:30 - 14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U17 Team - KJT Haukat Ak

View this entry14:00 - 16:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U19 Team - Viikingit

View this entry16:30 - 19:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

17
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry10:00 - 11:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Po Va - Pelicans U11 Lä Va

View this entry11:00 - 12:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va - Pelicans U11 Itä Va

View this entry12:00 - 13:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Lä Va 2 - Pelicans U11 Lä Va

View this entry13:00 - 14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U11 Itä Va - Pelicans U11 Po Va

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

18 (Week 42)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

19
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Hurjat Ukot

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

20
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

21
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

22
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

View this entry21:30 - 23:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Reki ry

23
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry17:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U19 Team - Jää-Tiikerit

24
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry14:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U15 Ak - Tappara Oranssi

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki

25 (Week 43)
View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit

View this entry20:30 - 22:00
Kapa WannaBe
WannaBe

26
View this entry7:00 - 8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää

View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Hurjat Ukot

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
PHT

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT

27
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans KK Vä

View this entry18:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry20:30 - 22:00
anki
Anki

28
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U9-10 Vä

View this entry18:30 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry19:30 - 21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U19 Team

View this entry21:00 - 22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors

29
View this entry16:00 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry18:30 - 20:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
JrP U17 Team

View this entry20:00 - 21:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Korhonen

30
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen

View this entry10:00 - 13:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL

View this entry14:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U17 Team - Viikingit Ak

View this entry17:00 - 19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U19 Team - Pepo

31
View this entry9:00 - 10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu

View this entry10:00 - 11:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U9-10 Vä Turnaus

View this entry11:30 - 13:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Henri Kinnunen

View this entry14:30 - 17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U17 Team - Viikingit Ak

View this entry17:00 - 18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit

View this entry18:30 - 20:00
Broilers
Broilers

View this entry20:00 - 21:30
anki
Anki



[Printer Friendly]