27/2/2023 - 5/3/2023
(Week 09)
Public Access
Category:
All
Category: All
Mon
2/27
Tue
2/28
Wed
3/1
Thu
3/2
Fri
3/3
Sat
3/4
Sun
3/5
7:00
7:00-8:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Aamujää
7:30
8:00
8:30
9:00
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Ihalainen
9:00-10:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
9:30
10:00
10:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
AHL
10:30
11:00
11:00-14:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U12 Länsi pelitällit
11:30
12:00
12:00-13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
12:00-13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
12:00-13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
12:00-13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
12:00-13:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
12:30
13:00
13:30
13:30-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
13:30-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
13:30-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
13:30-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
13:30-15:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
14:00
14:30
15:00
15:00-16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro
15:00-16:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Höntsäpelivuoro
15:30
16:00
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailallinen yleisöluistelu
16:00-17:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailaton yleisöluistelu
16:30
17:00
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Kiekkokoulu
17:00-18:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U9-10 Vä
17:00-18:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
17:30
18:00
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U9-10 Vä
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U16 Ak
18:00-19:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U16 Ak
18:30
19:00
19:30
19:30-20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Lossarit
19:30-21:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
Pelicans U16 Ak
19:30-20:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Mailamimmit
20:00
20:00-21:30
anki
Anki
20:30
20:30-22:00
Kapa WannaBe
WannaBe
21:00
21:00-22:00
Asikkalan Tekojääräta Oy
VVT
21:00-22:00
anki
Anki
21:00-22:30
Asikkalan Tekojääräta Oy
Traktors
21:30
22:00
22:30
23:00
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:30
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:30-15:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
15:00-16:00
Description:
Höntsäpelivuoro
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Kiekkokoulu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
Pelicans U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-20:30
Description:
Lossarit
User:
Kapa WannaBe
Time:
20:30-22:00
Description:
WannaBe
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:30
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:30-15:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-21:00
Description:
Pelicans U16 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:00
Description:
VVT
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:30
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:30-15:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Kiekkokoulu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
Pelicans U16 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
19:30-20:30
Description:
Mailamimmit
User:
anki
Time:
21:00-22:00
Description:
Anki
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
7:00-8:00
Description:
Aamujää
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:30
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:30-15:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
15:00-16:00
Description:
Höntsäpelivuoro
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:00
Description:
Pelicans U9-10 Vä
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
18:00-19:30
Description:
Pelicans U16 Ak
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
21:00-22:30
Description:
Traktors
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
12:00-13:30
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
13:30-15:00
Description:
Mailallinen yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
16:00-17:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Ihalainen
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
10:00-19:30
Description:
AHL
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
9:00-10:00
Description:
Mailaton yleisöluistelu
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
11:00-14:00
Description:
Pelicans U12 Länsi pelitällit
User:
Asikkalan Tekojääräta Oy
Time:
17:00-18:30
Description:
Mailamimmit
User:
anki
Time:
20:00-21:30
Description:
Anki
[Printer Friendly]
Month:
3/2022
4/2022
5/2022
6/2022
7/2022
8/2022
9/2022
10/2022
11/2022
12/2022
1/2023
2/2023
3/2023
4/2023
5/2023
6/2023
7/2023
8/2023
9/2023
10/2023
11/2023
12/2023
1/2024
2/2024
3/2024
Week:
1/9 - 1/15
1/16 - 1/22
1/23 - 1/29
1/30 - 2/5
2/6 - 2/12
2/13 - 2/19
2/20 - 2/26
2/27 - 3/5
3/6 - 3/12
3/13 - 3/19
3/20 - 3/26
3/27 - 4/2
4/3 - 4/9
4/10 - 4/16
4/17 - 4/23
Year:
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Go to:
My Calendar
|
Today
|
Another User's Calendar
|
Search
Current User:
Public Access (
Login
)